Wybierz Strona

Zapis audycji o kwietniowym wydaniu Mój Mac Magazynu w Tyflo Radiu!

Zapis audycji o kwietniowym wydaniu Mój Mac Magazynu w Tyflo Radiu!

  • 0
  • 25.04.2016
Jaromir Kopp

Jak obiecywaliśmy dla tych, którzy nie mogli słuchać „na żywo” jak Jaromir Kopp opowiada w Tyflo radiu o kwietniowym wydaniu Mój Mac Magazynu „Apple bez barier”, został udostępniony zapis audycji w formie podcastu.

O Mój Mac Magazyn „Apple bez barier” w Tyflo Radiu

Posłuchajcie rozmowy o najnowszym numerze Mój Mac Magazynu „Apple bez barier”, która została wyemitowana w czwartek (2016-04-21) o 19.00 Tyflo Radiu. Jaromir Kopp opowiadał w niej o tym, jak doszło do wydania tego wyjątkowego numeru, o wersji audio, która powstała dzięki wsparciu Orange, o kulisach pracy w redakcji, planach i innych ciekawostkach. Mowa była również o akcji #WroAccessible16, nad którą Mój Mac Magazyn sprawuje patronat medialny. Ponieważ i redaktor prowadzący i Jaromir mieli tendencje do „dryfowania” wyszły w sumie aż dwie godziny programu.
Link do strony: http://www.tyflopodcast.net/moj-mac-magazyn/
Bezpośredni link do pliku audio: http://www.tyflopodcast.net/pobierz.php?id=2781&plik=0

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!